Pasowanie na przedszkolaka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej GALERII !!!

Bal jesieni
04.11.2019

31.10.2019 nasze przedszkolaki bawiły się na "Balu Jesieni". Wszystkie dzieci ochoczo wzięły w nim udział. Muzyka radośnie grała i do tańca dzieci oraz wychowawczynie zagrzewała. Dzieci przebrane w kolorowe, jesienne stroje zaprezentowały umiejętności taneczne przy dźwiękach piosenek o tematyce jesiennej. Podczas wesołych konkursów miały okazję wykazać się wiadomościami zdobytymi w toku zajęć.

Pełna fotorelacja w naszej GALERII!

W Teatrze Lalki i Aktora
28.10.2019

Wyjście przedszkolaków na Teatru Lalki i Aktora na spektakl pt. "Podwórko zaginionych zabawek" w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Piękna historia o marzeniach, miłości, przyjaźni i wsparciu, które dają dużo siły by działać.

Więcej zdjęć w naszej galerii :)

Wyjście na pocztę
20.10.2019

16.10.2019r. a dzieci z grupy „Odkrywcy” i „Zdobywcy” wybrały się na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty i pracą listonosza. W czasie wycieczki dzieci zobaczyły jak wygląda praca na poczcie z drugiej strony okienka. Przedszkolaki poznały logo poczty, drogę listu, paczki i innych przesyłek. Zobaczyły specjalne półeczki, a także duże worki, w których znajdowały się posortowane listy. Wielką frajdę sprawiało dzieciom własnoręczne przybijanie stempli na kopertach przy użyciu datownika. Był też czas na przymierzanie czapki i torby listonosza. Na zakończenie wycieczki przedszkolaki dostały drobne upominki (balony, farby i kolorowanki). Dzieci podziękowały za pouczające zajęcia wręczając pracownikom poczty piękną laurkę.

Pełna fotorelacja w naszej Galerii!

Wizyta na komisariacie
26.09.2019

Nasze przedszkolaki odwiedziły policjantów z miejscowego komisariatu na Nowym Mieście. W trakcie odwiedzin mogliśmy okazję porozmawiać z policjantami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. Przedszkolaki zostały oprowadzone po budynku Komisariatu, gdzie mogły przyjrzeć się z bliska pracy dyżurnego, zobaczyły wyposażenie policjanta oraz sprzęt jakim na co dzień dysponuje Policja. Wielką frajdą dla dzieci było spędzenie kilku minut w radiowozie policyjnym z włączonymi sygnałami dźwiękowymi. Przy okazji odwiedzin policjanci omówili z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania się w przedszkolu, w domu i na drodze, jak również podczas kontaktu z osobami obcymi. W czasie spotkania przedszkolaki zadawały mnóstwo ciekawych pytań i wykazywały się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Wizyta dzieci zakończona została pamiątkowym zdjęciem.

Pełna fotorelacja w naszej Galerii!

Dzień Przedszkolaka
21.09.2019

20.09.2019r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Był to dla dzieci dzień pełen wrażeń, ponieważ wszyscy składali im miłe życzenia. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku wykonanego przez przedszkolaków, ulubionych zabaw a także tańców w rytm muzyki.

Zapraszamy do naszej Galerii! :)

Piknik Rodzinny 2019
14.06.2019

Kolejny piknik rodzinny Szkoły Podstawowej Fundacji CLever za nami. Mimo na początku deszczowej pogody nie poddaliśmy się i już półtorej godziny później zostały zorganizowane gry i zabawy plenerowe, w których udział brali uczniowie wraz ze swoimi rodzicami. Jak na prawdziwy piknik przystało nie zabrakło również piknikowych pyszności, które przygotowali rodzice naszych uczniów.

Zapraszamy serdecznie do naszej GALERII!!!

Międzynarodowy Dzień Książki w Przedszkolu
07.04.2019

Dnia 2.04. 2019 w rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena Odkrywcy obchodzili Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. W tym dniu dowiedziały się jak powstają książki, jak należy o nie dbać. Ponadto wykonały zakładki do książek.

Zapraszamy do naszej GALERII!

Dzień Marchewki
06.04.2019

Dnia 4.04.2019 przedszkolaki świętowały DZIEŃ MARCHEWKI. Ten dzień był wyjątkowy, bo pomarańczowy…Dzieci dowiedziały się, że marchewka jest bardzo zdrowa, zawiera wiele cennych witamin i składników odżywczych (oczywiście każdy przedszkolak spróbował tego pysznego warzywa). Nie mogło zabraknąć również w tym dniu zabaw przy piosence „Na marchewki urodziny” oraz degustacji surówki zrobionej z marchewek i jabłek.

Zapraszamy do GALERII

Dzień Wody w przedszkolu
24.03.2019

Dnia 22.03.2019 w przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ WODY. W tym dniu nie obyło się bez doświadczeń i eksperymentów oczywiście z wodą (badaliśmy rozpuszczalność rożnych substancji w wodzie), poznawaliśmy jej właściwości. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, rozpoznawały odgłosy deszczu, strumyka, burzy, morza…, zamieniały się w krople wody. Najwięcej frajdy sprawiły im ćwiczenia oddechowe: Burza w szklance wody, gdzie trzeba było wprawić wodę w ruch za pomocą słomek poprzez puszczanie bąbelków. Zajęcia i zabawy przeprowadzane tego dnia uświadomiły dzieciom, jak wielkie znaczenie ma woda w przyrodzie oraz że istnieje konieczność jej oszczędzania.

Zapraszamy do Galerii!

...