ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Pasowanie na przedszkolaka
14.11.2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej GALERII !!!

więcej »


Bal jesieni
04.11.2019

31.10.2019 nasze przedszkolaki bawiły się na "Balu Jesieni". Wszystkie dzieci ochoczo wzięły w nim udział. Muzyka radośnie grała i do tańca dzieci oraz wychowawczynie zagrzewała. Dzieci przebrane w kolorowe, jesienne stroje zaprezentowały umiejętności taneczne przy dźwiękach piosenek o tematyce jesiennej. Podczas wesołych konkursów miały okazję wykazać się wiadomościami zdobytymi w toku zajęć.

Pełna fotorelacja w naszej GALERII!

więcej »


W Teatrze Lalki i Aktora
28.10.2019

Wyjście przedszkolaków na Teatru Lalki i Aktora na spektakl pt. "Podwórko zaginionych zabawek" w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Piękna historia o marzeniach, miłości, przyjaźni i wsparciu, które dają dużo siły by działać.

Więcej zdjęć w naszej galerii :)

więcej »


Wyjście na pocztę
20.10.2019

16.10.2019r. a dzieci z grupy „Odkrywcy” i „Zdobywcy” wybrały się na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty i pracą listonosza. W czasie wycieczki dzieci zobaczyły jak wygląda praca na poczcie z drugiej strony okienka. Przedszkolaki poznały logo poczty, drogę listu, paczki i innych przesyłek. Zobaczyły specjalne półeczki, a także duże worki, w których znajdowały się posortowane listy. Wielką frajdę sprawiało dzieciom własnoręczne przybijanie stempli na kopertach przy użyciu datownika. Był też czas na przymierzanie czapki i torby listonosza. Na zakończenie wycieczki przedszkolaki dostały drobne upominki (balony, farby i kolorowanki). Dzieci podziękowały za pouczające zajęcia wręczając pracownikom poczty piękną laurkę.

Pełna fotorelacja w naszej Galerii!

więcej »


Wizyta na komisariacie
26.09.2019

Nasze przedszkolaki odwiedziły policjantów z miejscowego komisariatu na Nowym Mieście. W trakcie odwiedzin mogliśmy okazję porozmawiać z policjantami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. Przedszkolaki zostały oprowadzone po budynku Komisariatu, gdzie mogły przyjrzeć się z bliska pracy dyżurnego, zobaczyły wyposażenie policjanta oraz sprzęt jakim na co dzień dysponuje Policja. Wielką frajdą dla dzieci było spędzenie kilku minut w radiowozie policyjnym z włączonymi sygnałami dźwiękowymi. Przy okazji odwiedzin policjanci omówili z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania się w przedszkolu, w domu i na drodze, jak również podczas kontaktu z osobami obcymi. W czasie spotkania przedszkolaki zadawały mnóstwo ciekawych pytań i wykazywały się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Wizyta dzieci zakończona została pamiątkowym zdjęciem.

Pełna fotorelacja w naszej Galerii!

więcej »


Dzień Przedszkolaka
21.09.2019

20.09.2019r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Był to dla dzieci dzień pełen wrażeń, ponieważ wszyscy składali im miłe życzenia. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku wykonanego przez przedszkolaków, ulubionych zabaw a także tańców w rytm muzyki.

Zapraszamy do naszej Galerii! :)

więcej »


Piknik Rodzinny 2019
14.06.2019

Kolejny piknik rodzinny Szkoły Podstawowej Fundacji CLever za nami. Mimo na początku deszczowej pogody nie poddaliśmy się i już półtorej godziny później zostały zorganizowane gry i zabawy plenerowe, w których udział brali uczniowie wraz ze swoimi rodzicami. Jak na prawdziwy piknik przystało nie zabrakło również piknikowych pyszności, które przygotowali rodzice naszych uczniów.

Zapraszamy serdecznie do naszej GALERII!!!

więcej »


Międzynarodowy Dzień Książki w Przedszkolu
07.04.2019

Dnia 2.04. 2019 w rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena Odkrywcy obchodzili Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. W tym dniu dowiedziały się jak powstają książki, jak należy o nie dbać. Ponadto wykonały zakładki do książek.

Zapraszamy do naszej GALERII!

więcej »


Dzień Marchewki
06.04.2019

Dnia 4.04.2019 przedszkolaki świętowały DZIEŃ MARCHEWKI. Ten dzień był wyjątkowy, bo pomarańczowy…Dzieci dowiedziały się, że marchewka jest bardzo zdrowa, zawiera wiele cennych witamin i składników odżywczych (oczywiście każdy przedszkolak spróbował tego pysznego warzywa). Nie mogło zabraknąć również w tym dniu zabaw przy piosence „Na marchewki urodziny” oraz degustacji surówki zrobionej z marchewek i jabłek.

Zapraszamy do GALERII

więcej »


Dzień Wody w przedszkolu
24.03.2019

Dnia 22.03.2019 w przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ WODY. W tym dniu nie obyło się bez doświadczeń i eksperymentów oczywiście z wodą (badaliśmy rozpuszczalność rożnych substancji w wodzie), poznawaliśmy jej właściwości. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, rozpoznawały odgłosy deszczu, strumyka, burzy, morza…, zamieniały się w krople wody. Najwięcej frajdy sprawiły im ćwiczenia oddechowe: Burza w szklance wody, gdzie trzeba było wprawić wodę w ruch za pomocą słomek poprzez puszczanie bąbelków. Zajęcia i zabawy przeprowadzane tego dnia uświadomiły dzieciom, jak wielkie znaczenie ma woda w przyrodzie oraz że istnieje konieczność jej oszczędzania.

Zapraszamy do Galerii!

 

więcej »

1 2 3
...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
8 9 10 »

Nasi partnerzy: