Konkurs talentów
18.06.2019

Szkolny Pokaz Talentów, który odbył się 13.06, pozwolił nam zobaczyć co potrafią nasi uzdolnieni uczniowie. 13 osób zaprezentowało swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Był śpiew, taniec, jazda na hulajnodze, pokaz sportowy fly fitness, a nawet film, który prezentował umiejętność obsługi sprzętu. Jury składające się z nauczycieli i uczniów nagrodziło najlepszych.

I miejsce ex aequo w kategorii śpiew zdobyły:
Basia z klasy V i Klara z klasy IVB

II miejsce za pokaz fly fitness zdobyła:
Pola z klasy VI

III miejsce zdobył śpiewający duet:
Tosia i Inka z klasy IVa

Konferencja na Starej Kopalni
03.06.2019

Dnia 31.05.2019 nasi gimnazjaliści uczestniczyli w konferencji pt.: Wpływ organizacji pozarządowych na rozwój społeczeństwa obywatelskiego w latach 1989-2019. Konferencja została zorganizowana w Starej Kopalni w związku z 15-leciem istnienia Fundacji Merkury. Gimnazjaliści otrzymali zaproszenie na konferencję w związku ze swoim zaangażowaniem w funkcjonowanie spółdzielni uczniowskiej.

Konkurs Do Hymnu
29.05.2019

28.05.2019 uczniowie SPF Clever wzięli udział w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Członkowie komisji konkursu Profesor Roman Grucza z Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Profesor Krzysztof Kozłowski - Główny Koordynator Ogólnopolskiego Konkursu "Do Hymnu" odwiedzili naszą Szkołę w celu nagrania wykonania przez naszych uczniów Hymnu, Roty oraz Ody do radości. Nasi cudowni uczniowie stanęli na wysokości zadania i fantastycznie się zaprezentowali. Teraz czekamy na wyniki konkursu.

Zapraszamy do naszej galerii :)

IV przerwa na czytanie - bicie rekordu
15.05.2019

14.05.2019 r. aż 152. osoby przyczyniły się do bicia rekordu w czytaniu na przerwie w ramach ogólnopolskiej akcji czytelniczej ,,IV przerwa na czytanie". Bardzo dziękujemy wszystkim zaczytanym uczniom oraz pracownikom szkoły. Z radością przedstawiamy zdjęcia upamiętniające nasz udział w wydarzeniu.

Zapraszamy do GALERII!

Wiosenna wycieczka do Szczawnicy i Zakopanego
07.05.2019

Klasy VII, VIII i III G wybrały się na wiosenną wycieczkę do Szczawnicy i Zakopanego. Mieszkaliśmy w pięknej willi w uzdrowiskowej części Szczawnicy. Zwiedziliśmy zamek w Czorsztynie i Niedzicy, wędrowaliśmy pienińskimi szlakami, poznawaliśmy tajemnice i ciekawostki Pienin i Podhala.

Przy ognisku z kiełbaskami został rozegrany quiz o zwiedzanych miejscach, z którym wszyscy świetnie sobie poradzili.

Ostatniego dnia zawitaliśmy do Zakopanego, spacerowaliśmy po słynnych Krupówkach, a na Gubałówce podziwialiśmy piękno zimowych jeszcze Tatr.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Konkurs Być kimś
10.04.2019

Uczennice klasy 3 gimnazjum - Aleksandra Drążkiewicz i Aleksandra Klich - zostały finalistkami Międzypowiatowego konkursu dla gimnazjalistów "Być Kimś II". Gratulujemy, życzymy powodzenia na egzaminach i sukcesów w wymarzonej szkole.

Nasi uczniowie na Gali Laureatów w I LO w Wałbrzychu
09.04.2019

Michał Jerzyk laureat 3 miejsca w konkursie DISCE PUER dla szkół gimnazjalnych.

Szkoła zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej w konkursie DISCE PUER dla szkół podstawowych.

Ola Klich zdobyła 3 miejsce w konkursie "Moja Mała Ojczyzna" w kategorii Gimnazjum.

Jakub Niewada zdobył 5 miejsce w konkursie "Moja Mała Ojczyzna" w kategorii Szkoły Podstawowe.

Więcej informacji o wydarzeniu: TUTAJ

Konkurs Disce Puer
13.03.2019

Dnia 12.03.2019 dwóch uczniów naszej szkoły wzięło udział w finale interdyscyplinarnego konkursu Disce Puer w I Liceum Ogólnokształcącym w Wałbrzychu. Byli to Jakub z klasy VIII oraz Michał z klasy III Gimnazjum. Konkurs miał formę quizu. Uczniowie odpowiadali ustnie przed gronem ekspertów z różnych dziedzin nauki. Chłopcy poradzili sobie ze stresem i pochwalili swoją szeroką wiedzą. Michał z klasy III Gimnazjum świetnie poradził sobie z trudnymi zadaniami matematycznymi, które przyniosły mu sukces - Michał został laureatem konkursu uzyskując trzecie miejsce. Gratulujemy !!!

Szkolny Turniej Wiedzy Ekologicznej
11.03.2019

Dnia 07.03.2019 odbył się 2 etap Szkolnego Turnieju Wiedzy Ekologicznej, do którego zakwalifikowani zostali uczniowie z klasy 7, 8 oraz 3 Gimnazjum. Organizatorzy konkursu - nauczyciel biologii, chemii oraz przyrody uczestniczyli w pracach komisji konkursowej. W pierwszej części konkursu uczniowie pisemnie odpowiadali na zestawy pytań, w drugiej części musieli zmierzyć się z odpowiedzią ustną na kilka pytań dotyczących zagadnień z ekologii oraz ochrony środowiska. Zwycięzcą turnieju został Michał Jerzyk- uczeń klasy 3 Gimnazjum. Po egzaminie komisja konkursowa przygotowała poczęstunek, przy którym razem z uczniami omawiali pytania konkursowe.

FIFA
01.02.2019

W ostatnim dniu przed feriami w naszej szkole odbył się turniej gra w FIFA zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W turnieju wzięło udział 28 uczniów. Trzech zwycięzców, Filip z klasy V (I miejsce), Hubert z klasy IVc (II miejsce) oraz Miłosz z klasy VI (III miejsce), dostało drobne upominki.

...
8 9 10 »