ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Jasełka 2018

28.12.2018

Dnia 21 grudnia odbyły się Jasełka pt." Wigilijna ulica" wg scenariusza Danuty Kowalskiej. Pełna relacja z wydarzenia do przeczytania w AKTUALNOŚCIACH. Zapraszamy!
 


Andrzejki 2018

30.11.2018


Dzień pluszowego Misia w Grupie Marzyciele 27.11.2018


Pasowanie na przedszkolaka


Koncert "My dla Niepodległej"


Audycja muzyczna w wykonaniu artystów Filharmonii na wesoło
- Katedra Notre Dame


Wizyta na komisariacie

W dniu 9 października 2018r. Przedszkolaki z grupy Zdobywcy i Odkrywcy miały okazję zwiedzić Komisariat Policji II w Wałbrzychu. Głównym celem wycieczki było zapoznanie z pracą policjantów, zwiedzenie budynku komisariatu i przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa: unikanie kontaktów z nieznajomymi, co należy zrobić w przypadku zgubienia się, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjanta. W szczególności czapka, policyjny lizak oraz kajdanki.


Dzień Chłopca

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które w tym roku obchodziliśmy 28 września.


Wizyta Straży Miejskiej

W dniu 10 października 2018r. nasze przedszkole odwiedzili Strażnicy Miejscy z placówki Straży Miejskiej w Wałbrzychu, którzy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiadali o swojej pracy. Dzieci przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa obowiązujące zarówno w domu, jak i na ulicy. Dowiedziały się, dlaczego nie powinny rozmawiać z obcymi, co zrobić jeśli zgubią się w supermarkecie, jak przechodzić bezpiecznie przez jezdnię oraz dlaczego należy nosić odblaski.  Na koniec spotkania dzieci i nauczyciele podziękowali Strażnikom za złożoną wizytę. Przedszkolaki w nagrodę dostały od naszych gości kolorowanki utrwalające wiadomości z przeprowadzonej prelekcji oraz odblaski.


Dzień Przedszkolaka

Dnia 20.09.2018r. każdy przedszkolak, ten mały i ten duży, obchodził swoje święto. W tym dniu bowiem odbył się "Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka". Było smacznie, zdrowo i na sportowo. Wszystkim dzieciom udało się dostarczyć okazji do świętowania, wesołej zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

 


PIKNIK RODZINNY "SMACZNIE, ZDROWO I SPORTOWO"


Sprintem do maratonu


Wizyta Policjanta


Odwiedziny Leśniczego


Dzień wody

Eksperymentujemy, doświadczamy, bawimy się - Światowy Dzień Wody w przedszkolu.

Nasi partnerzy: