ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@szkolaclever.pl

Agnieszka Machowczyk - koordynator ds. pedagogicznych klas 1-3 - amachowczyk@szkolaclever.pl

Pedagog:

Katarzyna Pawlikowska

Nauczyciele:

Adamek Artur – nauczyciel gry w szachy – aadamek@szkolaclever.pl

Balowska Dorota - nauczanie wczesnoszkolne - dbalowska@szkolaclever.pl

Bazela Katarzyna - nauczyciel muzyki i plastyki - kbazela@szkolaclever.pl

Jowik  Marta – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl

Kogut-Guzal Karolina - nauczyciel języka niemieckiego -kkogut-guzal@szkolaclever.pl

Kołakowska Aleksandra – nauczyciel religii – akolakowska@szkolaclever.pl

Machowczyk Agnieszka - nauczanie wczesnoszkolne - amachowczyk@szkolaclever.pl

Niewada Barbara - nauczanie wczesnoszkolne - bniewada@szkolaclever.pl

Stramel Ewa – nauczyciel języka angielskiego – estramel@szkolaclever.pl

Szałkowska-Piorun Anna - nauczanie wczesnoszkolne - aszalkowska-piorun@szkolaclever.pl

Nasi partnerzy: