ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

 

Ewa Piątek – dyrektor Przedszkola Fundacji „Clever” - epiatek@szkolaclever.pl

Agnieszka Machowczyk - dyrektor do spraw pedagogicznych Przedszkola Fundacji "Clever" - amachowczyk@szkolaclever.pl

Psycholog:

Anna Podyma apodyma@szkolaclever.pl

Nauczyciele:

Dorota Balowska – logorytmika – dbalowska@szkolaclever.pl

Anna Jankowska - wychowawca grupy III - ajankowska@szkolaclever.pl

Marta Jowik – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl

Karolina Kogut-Guzal – nauczyciel języka niemieckiego – kkogut-guzal@szkolaclver.pl

Leszczyńska Aneta - wychowawca grupy IV, zajęcia taneczne - aleszczynska@szkolaclever.pl

Anna Mierczyńska - nauczyciel  przedszkola, rytmika - amierczynska@szkolaclever.pl

Marta Morka - wychowawca grupy II – mmorka@szkolaclever.pl

Nasi partnerzy: