ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@szkolaclever.pl

Agnieszka Machowczyk - koordynator ds. pedagogicznych klas 1-3 - amachowczyk@szkolaclever.pl

Pedagog:

Katarzyna Pawlikowska

Nauczyciele:

Bazela Katarzyna - nauczyciel muzyki - kbazela@szkolaclever.pl

Bujak Bożena – nauczyciel chemii – bbujak@szkolaclever.pl

Ciempa Artur - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i języka francuskiego - aciepma@szkolaclever.pl

Femiak Dorota – nauczyciel matematyki – dfemiak@szkolaclever.pl

Damian Jaroszewski - nauczyciel wychowania fizycznego - djarszewski@szkolaclever.pl

Kenig Karolina – nauczyciel j. niemieckiego - kkenig@szkolaclever.pl

Kowalska Małgorzata – język polski - mkowalska@szkolaclever.pl

Kołakowska Aleksandra – nauczyciel religii – akolakowska@szkolaclever.pl

Machowczyk Krystian - nauczyciel informatyki - kmachowczyk@szkolaclever.pl

Makochan Wiktor - nauczyciel języka niemieckiego - wmakochan@szkolaclever.pl

Michalska Urszula - nauczyciel języka angielskiego - umichalska@szkolaclever.pl

Milczarek Ewa - nauczyciel języka polskiego i historii - emilczarek@szkolaclever.pl

Petters Mirosław - nauczyciel fizyki - mpetters@szkolaclever.pl

Poręba-Szczepańska Katarzyna – nauczyciel bologii – kporeba-szczepanska@szkolaclever.pl

Stramel Ewa - nauczyciel j. angielskiego - estramel@szkolaclever.pl

Wojtoń Andrzej - nauczyciel geografii - awojton@szkolaclever.pl

Wałęga Dorota - nauczyciel techniki, tańca i wychowania fizycznego - dwalega@szkolaclever.pl

Nasi partnerzy: