ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor: Ewa Piątek - epiatek@szkolaclever.pl

Agnieszka Machowczyk - koordynator ds. pedagogicznych klas 1-3 - amachowczyk@szkolaclever.pl

Pedagog:

Katarzyna Pawlikowska

Nauczyciele:

Adamek Adam – nauczyciel gry w szachy – aadamek@szkolaclever.pl

Babiaczyk Elwira – nauczyciel języka polskiego – ebabiarczyk@szkolaclever.pl

Bazela Katarzyna - nauczyciel muzyki - kbazela@szkolaclever.pl

Bujak Bożena – nauczyciel chemii – bbujak@szkolaclever.pl

Ciempa Artur – nauczyciel języka francuskiego, WOS-u, EDB – aciempa@szkolaclever.pl

Femiak Dorota - nauczyciel matematyki dfemiak@szkolaclever.pl

Jaroszewski Damian - nauczyciel wychowania fizycznego - djarszewski@szkolaclever.pl

Jowik Marta – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl

Kenig Karolina - nauczyciel języka niemieckiego - kkenig@szkolaclever.pl

Kogut-Guzal Karolina - nauczyciel języka niemieckiego – kkogut-guzal@szkolaclever.pl

Kołakowska Aleksandra – nauczyciel religii – akolakowska@szkolaclever.pl

Kowalska Małgorzata - nauczyciel języka polskiego - mkowalska@szkolaclever.pl

Lepiarz Joanna – świetlica

Machowczyk Krystian - nauczyciel informatyki - kmachowczyk@szkolaclever.pl

Makochan Wiktor – nauczyciel języka niemieckiego – wmakochan@szkolaclever.pl

Michalska Urszula – nauczyciel języka angielskiego – umichalska@szkolaclever.pl

Milczarek Ewa - nauczyciel języka polskiego i historii - emilczarek@szkolaclever.pl

Petters Mirosław – nauczyciel fizyki – mpetters@szkolaclever.pl

Piechocka-Adamkiewicz Alicja – nauczyciel matematyki – apiechocka-adamkiewicz@szkolaclever.pl

Poręba-Szczepaniak Katarzyna – nauczyciel biologii – kporeba-szczepaniak@szkolaclever.pl

Stankiewicz Karolina – nauczyciel przyrody – kstankiewicz@szkolaclever.pl

Stramel Ewa nauczyciel języka angielskiego – estramel@szkolaclever.pl

Wałęga Dorota - nauczyciel techniki, tańca i wychowania fizycznego - dwalega@szkolaclever.pl

Wojtoń Andrzej – nauczyciel geografii – awojton@szkolaclever.pl

Nasi partnerzy: