ZDOBYLIŚMY PIERWSZE MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "POZNAJMY SIĘ"!!!

(02.12.2019)

Organizatorami Konkursu Poznajmy się jest Koalicja organizacji pozarządowych reprezentowana przez Fundację Ludzi Otwartej Wyobraźni - FLOW.

Kapituła Konkursu składała się z osób będących przedstawicielami: środowisk twórczych, pedagogicznych, organizacji i instytucji działających na rzecz współpracy międzykulturowej.

Wśród jurorów, którzy oceniali projekty byli: mi.i Anna Komorowska (żona prezydenta B. Komorowskiego), Małgorzata Szumowska (reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa) oraz Maja Komorowska (aktorka teatralna i filmowa). Jury konkursu podkreśliło, że projekt zyskał ich uznanie, ze względu na skalę przedsięwzięcia.

Pomysłodawcy, to znaczy uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej Fundacji "Clever" przygotowali szereg działań: od lekcji językowych, historycznych, plastycznych, sportowych, po warsztaty kulinarne, ankiety, wywiady wśród mieszkańców Wałbrzycha. Były to swoiste lekcje dla uczniów, że ziemia to ojczyzna wszystkich ludzi.

Wielokulturowość to dobro wspólne, a poznawanie się ma uczyć młode pokolenie tolerancji, przyjaźni, współpracy i szacunku dla drugiego człowieka.

Gratulacje dla Naszych wspaniałych Uczniów i Nauczycieli - jesteście wielcy!

POZNALI SIĘ LEPIEJ- ZWYCIĘŻYLI!