ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

1.

„Już wakacje są za nami, do przedszkola więc wracamy” – rozpoczęcie nowego roku szkolnego

03.09. 2018r.

2.

„Od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”– Dzień przedszkolaka

20.09.2018r.

3.

„Kobiety sto lat śpiewają, bo panowie swoje święto mają” – Dzień

chłopca

28.09.2018r.

4.

„W krainie pieczonego ziemniaka” – Pożegnanie lata połączone z wycieczką

 Październik

2018

5.

 „Pan listonosz listy niesie” - Dzień listonosza

18.10.2018

6.

„Jestem przedszkolakiem” – Pasowanie na przedszkolaka

26.10.2018r.

7.

„Idzie lasem Pani jesień” - Bal jesieni

31.10.2018r.

8.

 „W bajecznym świecie” – Dzień postaci z bajek

05.11.2018r.

9.

 „Idzie jeż może ciebie pokłuć też” - Dzień jeża

09.11.2018

10.

„Jestem Polką i Polakiem” – Konkurs recytatorski

13.11.2018

11.

„Pokochaj pluszowego misia” – Święto pluszowego misia

26.11 2018r.

12.

„Czary mary co za cuda? Co wywróżysz to się uda” – Andrzejki

30.112018r.

13.

„Basia Barbóreczka” – Dzień górnika

04.12.2018r.

14.

„Czerwona postać z bajki rozdaje prezenty na Mikołajki” - Spotkanie
z Mikołajem„„

6.12.2018r.

15.

„Jasełka”

Grudzień

2018

16.

„Dziś w przedszkolu śpiew i tańce, tańczą różne przebierańce” - Bal karnawałowy

Data do ustalenia

01.2019

17.

„Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami” – Dzień Babci i Dziadka

Styczeń

2019

18.

„Walentynki” – Dzień przyjaźni i miłości

14.02.2019r

19.

„Chodzi swoimi drogami, cichutko miauczy czasami” - Światowy dzień kota

18.02.2019

20.

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek” – Tłusty czwartek

28.02.2019r.

21.

„Wiwat kobiety” –  Święto dużych kobiet dużych i małych

08.03.2019r.

22.

„Już odeszła zima zła, więc krzyknijmy – Hura!” – Powitanie wiosny

21.03.2019r.

23.

„W krainie wody”? - Dzień wody

22.03.2019r.

24.

„Mleczna, toffi, jogurtowa, jest po prostu wyborowa” – Dzień czekolady

12.04.2019r.

25.

„Sprintem do maratonu” – Zawody sportowe

Maj 2019

26.

„Dobrze, że Was mam i nie jestem sam” – Dzień Mamy i Taty

Maj 2019

27.

„Dzień rodziny” – Piknik rodzinny

Czerwiec 2019

28.

„Chłopcy i dziewczynki biegnijmy wraz, bo zabawa woła nas” – Dzień dziecka

03.06.2019

29.

„Czas pożegnać przedszkole i pomyśleć o szkole…” – Uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły

Czerwiec 2019


 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W PRZEDSZKOLU FUNDACJI "CLEVER"

Rok szkolny 2018/2019

Grupa I  -  TROPICIELE

 

 

Dzień tygodnia

RODZAJ ZAJĘĆ

Poniedziałek

 

10.30-11.00 Rytmika

Prowadząca: Anna Mierczyńska

Wtorek

9.30- 10.00 Tańce

Prowadząca: Aneta Leszczyńska

10.00- 10.30 Język angielski

Prowadząca: Marta Jowik

Środa

 

9.00-9.30 Język angielski

Prowadząca: Marta Jowik

 

Czwartek

 

9.30- 10.00 Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kogut –Guzal

Piątek

 

10.00-10.30 Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kogut –Guzal

10.30- 11.00  Gimnastyka korekcyjna

Prowadząca: Marta Popławska

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W PRZEDSZKOLU FUNDACJI "CLEVER"

Rok szkolny 2018/2019

Grupa II  -  MARZYCIELE

Dzień tygodnia

RODZAJ ZAJĘĆ

Poniedziałek

 

11.00-11.30 Rytmika

Prowadząca: Anna Mierczyńska

Wtorek

 

9.00-9.30 Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kogut -Guzal

10.30- 11.00 Język angielski

Prowadząca: Marta Jowik

Środa

 

9.30-10.00 Język angielski

Prowadząca: Marta Jowik

Czwartek

 

10.00- 10.30 Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kogut –Guzal

11.00-11.30 Tańce

Prowadząca: Aneta Leszczyńska

Piątek

 

10.00-10.30 Gimnastyka korekcyjna

Prowadząca: Marta Popławska

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W PRZEDSZKOLU FUNDACJI "CLEVER"

Rok szkolny 2018/2019

Grupa III  -  ODKRYWCY

 

Dzień tygodnia

RODZAJ ZAJĘĆ

Poniedziałek

 

10.00-10.30 Rytmika

Prowadząca: Anna Mierczyńska

11.00- 11.30 Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kogut -Guzal

Wtorek

 

9.15 -9.45 Logorytmika

Prowadząca: Dorota Balowska

12.45 – 13.15  Tańce

Prowadząca: Aneta Leszczyńska

Środa

 

12.45 – 13.15 Język angielski

Prowadząca: Marta Jowik

 

Czwartek

 

9.30- 10.00  Gimnastyka korekcyjna

Prowadząca: Marta Popławska

10.30- 11.00 Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kogut - Guzal

Piątek

 

11.00-11.30 Język angielski

Prowadząca: Marta Jowik

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W PRZEDSZKOLU FUNDACJI "CLEVER"

Rok szkolny 2018/2019

Grupa IV  -  ZDOBYWCY

 

Dzień tygodnia

RODZAJ ZAJĘĆ

Poniedziałek

 

 11.30-12.00 Rytmika

Prowadząca:

Anna Mierczyńska

Wtorek

 

9.30- 10.00 Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kogut –Guzal

10.05 – 10.30 Logorytmika

Prowadząca: Dorota Balowska

12.45 – 13.15 Język angielski

Prowadząca: Marta Jowik

Środa

 

9.00-9.30 Gimnastyka korekcyjna

Prowadząca: Marta Popławska

10.30 - 11.00 Tańce

Prowadząca: Aneta Leszczyńska

Czwartek

 

11.00- 11.30 Język niemiecki

Prowadząca: Karolina Kogut -Guzal

Piątek

 

11.30 – 12.00 Język angielski

Prowadząca: Marta Jowik

 


Uroczystości i wydarzenia w naszym przedszkolu

  • Pasowanie na Przedszkolaka
  • Bal Andrzejkowy
  • Mikołajki
  • Wigilia przedszkolna
  • Bal Karnawałowy
  • Jasełka
  • Dzień Babci i Dziadka
  • Dzień Mamy i Taty
  • Dzień Dziecka
  • Piknik Rodzinny
  • Udział w zajęciach dydaktycznych  w szkole podstawowej
  • Warsztaty tematyczne  dla dzieci i rodziców


Ponadto   organizujemy:

  • Spotkania z filharmonią
  • Mini siatkówkę
  • Logorytmikę
  • Spotkania z teatrem
  • Wyjścia do muzeum
  • Zajęcia biblioteczne
  • Spotkania z ciekawymi ludźmi
  • Wycieczki
  • Dni otwarte
  • Dni adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci





Nasi partnerzy: