ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dzień Edukacji Narodowej
14.10.2020

14 października w naszej szkole był zupełnie wyjątkowy. Oprócz Dnia Edukacji Narodowej, z okazji którego nasi uczniowie przygotowali dla nas fantastyczne niespodzianki, świętowaliśmy również szkolny Dzień Samorządności. W ten dzień to uczniowie sprawowali rządy w naszej szkole. To oni prowadzili zajęcia na tematy, które ich interesowały.

Dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć czegoś więcej na temat języka, jakim komunikują się z nami psy, czy nauczyć się piłkarskich trików i poznać wiele innych ciekawych zagadnień.

Zwieńczeniem tego dnia była uroczysta akademia, w czasie której uczniowie klas pierwszych zostali włączeni do braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej Fundacji „Clever”. W czasie pasowania na uczniów pierwszoroczniacy musieli przejść wymagający test, który przygotowali dla nich starsi koledzy z klasy II. Sprawdzali oni, czy kandydaci posiadają odpowiednie umiejętności i cechy, aby stać się kolejnym rocznikiem „Cleverków”. Naszym nowym, szkolnym Przyjaciołom życzymy samych sukcesów w czasie ich edukacyjnych przygód!

Zajrzyjcie do naszej galerii po więcej zdjęć z tej doniosłej uroczystości!

« powrót

Nasi partnerzy: