ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor:

Ewa Piątek - epiatek@szkolaclever.pl

 

Koordynator ds. pedagogicznych klas I-III

Machowczyk Agnieszka - amachowczyk@szkolaclever.pl

 

Psycholog:

Cichanowska-Hołojda Patrycja – psycholog – psycholog02@szkolaclever.pl

 

Nauczyciele:

Adamek Artur – nauczyciel gry w szachy – aadamek@szkolaclever.pl

Aleksandrowicz Magdalena – katecheta – maleksandrowicz@szkolaclever.pl

Balowska Dorota - nauczanie wczesnoszkolne - dbalowska@szkolaclever.pl

Jaroszewski Damian – nauczyciel wychowania fizycznego – djaroszewski@szkolaclever.pl

Jowik  Marta – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl

Kowalska Małgorzata – nauczanie wczesnoszkolne – mkowalska@szkolaclever.pl

Krych Oliwia – nauczyciel języka niemieckiego – okrych@szkolaclever.pl

Machowczyk Agnieszka - nauczanie wczesnoszkolne - amachowczyk@szkolaclever.pl

Mansfeld Anna –  nauczyciel muzyki - amansfeld@szkolaclever.pl

Niewada Barbara - nauczanie wczesnoszkolne - bniewada@szkolaclever.pl

Stramel Ewa - nauczyciel języka angielskiego - estramel@szkolaclever.pl

Szałkowska-Piorun Anna - nauczanie wczesnoszkolne - aszalkowska-piorun@szkolaclever.pl

Wałęga Dorota – nauczyciel tańca – dwalega@szkolaclever.pl

Woźnica Małgorzata – nauczanie wczesnoszkolne – mwoznica@szkolaclever.pl

 

Nasi partnerzy: