ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor Przedszkola Fundacji „Clever”

Piątek Ewa - epiatek@szkolaclever.pl

 

Dyrektor do spraw pedagogicznych Przedszkola Fundacji „Clever"

Wałęga Dorotadwalega@szkolaclever.pl

 

Psycholog:

Cichanowska-Hołojda Patrycja – psycholog02@szkolaclever.pl

 

Nauczyciele:

Balowska Dorota – logorytmika – dbalowska@szkolaclever.pl

Jankowska Anna- wychowawca grupy - ajankowska@szkolaclever.pl

Krych Oliwia – nauczyciel języka niemieckiego – okrych@szkolaclever.pl

Leszczyńska Aneta - wychowawca grupy, zajęcia taneczne - aleszczynska@szkolaclever.pl

Morka Marta - wychowawca grupy – mmorka@szkolaclever.pl

Serafin Edyta – wychowawca grupy – eserafin@szkolaclever.pl

Tekiela Aleksandra – nauczyciel języka angielskiego – atekiela@szkolaclever.pl

Wałęga Dorota - wychowawca grupy, rytmika – dwalega@szkolaclever.pl

Nasi partnerzy: