ul. Armii Krajowej 35b
58-302 Wałbrzych
tel. (074) 842 58 26
fax. (074) 842 91 13

Dyrektor:

Ewa Piątek - epiatek@szkolaclever.pl

 

Koordynator do spraw pedagogicznych klas IV-VIII

Kowalska Małgorzatamkowalska@szkolaclever.pl

 

Psycholog:

Cichanowska-Hołojda Patrycja - psycholog02@szkolaclever.pl

 

Nauczyciele:

Adamek Adam – nauczyciel gry w szachy – aadamek@szkolaclever.pl

Babiaczyk Elwira – nauczyciel języka polskiego – ebabiarczyk@szkolaclever.pl

Biernaczyk Marcin – nauczyciel WOS-u i historii – mbiernaczyk@szkolaclever.pl

Bujak Bożena – nauczyciel chemii – bbujak@szkolaclever.pl

Dąbrowski Wojciech – nauczyciel religii – wdabrowski@szkolaclever.pl

Druczak Katarzyna – nauczyciel etyki - kdruczak@szkolaclever.pl

Jabłonowska Adriana – nauczyciel języka niemieckiego – ajablonowska@szkolaclever.pl

Jaroszewski Damian - nauczyciel wychowania fizycznego - djaroszewski@szkolaclever.pl

Jowik Marta – nauczyciel języka angielskiego – mjowik@szkolaclever.pl

Kogut-Guzal Karolina - nauczyciel języka niemieckiego – kkogut-guzal@szkolaclever.pl

Kowalska Małgorzata - nauczyciel języka polskiego - mkowalska@szkolaclever.pl

Machowczyk Krystian - nauczyciel informatyki - kmachowczyk@szkolaclever.pl

Mansfeld Anna – nauczyciel muzyki - amansfeld@szkolaclever.pl

Michalska Urszula – nauczyciel języka angielskiego i geografii – umichalska@szkolaclever.pl

Milczarek Ewa - nauczyciel języka polskiego - emilczarek@szkolaclever.pl

Petters Mirosław – nauczyciel fizyki – mpetters@szkolaclever.pl

Skowrońska Ilona – nauczyciel biologii, EDB i WDŻ - iskowronska@szkolaclever.pl

Stramel Ewa nauczyciel języka angielskiego – estramel@szkolaclever.pl

Szałkowska-Piorun Anna – nauczyciel przyrody – aszalkowska-piorun@szkolaclever.pl

Tekiela Aleksandra – nauczyciel języka angielskiego – atekiela@szkolaclever.pl

Tekiela-Chodnik Anna – nauczyciel plastyki i techniki – atekiela-chodnik@szkolaclever.pl

Tudry Katarzyna – nauczyciel matematyki - ktudry@szkolaclever.pl

Wałęga Dorota - nauczyciel tańca i wychowania fizycznego - dwalega@szkolaclever.pl

Nasi partnerzy: