IV Przegląd Piosenki Przedszkolnej
zaplanowany na 30. maja został odwołany.

Po ustaleniu nowego terminu  MUZYCZNYCH PEREŁEK
niezwłocznie Państwa powiadomimy.

Regulamin Przeglądu Piosenki Przedszkolnej

„Muzyczne Perełki 2020”

Temat przewodni: „Zaczarowany Świat Bajek”

I. Organizator:

Szkoła Podstawowa Fundacji „CLEVER”, ul. Armii Krajowej 35 B, 58 – 302 Wałbrzych

II. Honorowy Patronat:

Pani Izabela Katarzyna Mrzygłocka – Posłanka na Sejm PR
Pan Zbigniew Prażmowski Dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

III. Termin i miejsce Przeglądu:

30 marca 2020 r.

Teatr Lalki i Aktora przy ul. M. Buczka 16 w Wałbrzychu.

Przegląd przewidujemy na dwie tury ze względu na zapewnienie komfortu występujących, tj. skrócenia czasu oczekiwania grupy na swój występ.

O dokładnym terminie i godzinie występu dane przedszkole będzie poinformowane do 25 marca 2020 r. drogą mailową. O kolejności występów  decyduje kolejność zgłoszeń.

IV. Tematyka przeglądu:

Proponujemy, aby w tym roku tematem przewodnim prezentowanych występów był zaczarowany świat bajek.

V. Cele Przeglądu:

• prezentacja umiejętności muzycznych dzieci w wieku przedszkolnym na terenie miasta Wałbrzycha,
  • popularyzacja śpiewu wśród dzieci, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości dziecka,
  • promocja najmłodszych wykonawców,
  • kształtowanie u uczestników wiary w siebie, umiejętności wystąpień publicznych, radości z reprezentowania swojego przedszkola.

VI. Warunki uczestnictwa w przeglądzie:

1. Uczestnicy z danej placówki  mogą wykonać jeden utwór muzyczny. W występie może wziąć udział zespół, duet lub solista.

2. Warunkiem uczestnictwa w Przeglądzie jest przesłanie karty zgłoszeniowej oraz podkładu muzycznego w formacie mp3 z linią melodyczną do 20 marca 2020 r. na adres:

Szkoła Podstawowa Fundacji „CLEVER” ,
ul. Armii Krajowej 35 B,
58 – 302 Wałbrzych,

e – mail: konkurs@szkolaclever.pl

lub osobiste złożenie w siedzibie szkoły do 20 marca 2020 godz. 15.00

3. Wykonawcy prezentują jedną piosenkę dziecięcą w języku polskim z dowolnym akompaniamentem (akompaniator, podkład muzyczny, a cappella), trwającą do 3 minut, dostosowaną do wieku wykonawców.

VII.  Nagrody:

Jury przyzna nagrody w  kategoriach np. ruch sceniczny, rekwizyty, solista, zespół, piosenka o …, stroje itp. na podstawie zaprezentowanych piosenek.

Uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy za udział w przeglądzie, natomiast opiekunowie otrzymają podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu. Dla każdego przedszkola, z którego zespół/solista wezmą udział w przeglądzie, jest przewidziana nagroda  ufundowana przez sponsora.

VIII. Uwagi końcowe:

1. Kolejność prezentacji ustala Organizator na podstawie kolejności zgłoszeń.
  2. Udział w Przeglądzie jest bezpłatny.

!!!KARTA ZGŁOSZENIOWA DO POBRANIA!!!